В Україні нормативно впорядковано торгівлю лікарськими засобами, - Держкомпідприємництво.

Уряд схвалив проект постанови "Деякі питання діяльності, пов'язаної з торгівлею лікарськими засобами". Про це повідомляє прес-служба Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

Цей нормативний акт  усуває часові та фінансові перешкоди для суб'єктів господарювання фармацевтичного ринку шляхом внесення змін до постанови уряду від 4 липня 2001 р. № 756 "Про затвердження переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності".

Відповідно до затверджених постановою змін до заяви, для отримання ліцензії на право здійснювати оптову та роздрібну торгівлю лікарськими засобами без погодження з контролюючими органами подаватиметься лише копія паспорта про аптечний заклад, що складається за формою, затвердженою Кабміном, та засвідчується підписом і  печаткою керівника суб'єкта господарювання на кожній сторінці. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся