ru ua

В зону АТО можна отримати одноразовий і багаторазовий пропуск, - прес-центр

У зону проведення антитерористичної операції можна отримати одноразовий і багаторазовий пропуск. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив начальник прес-центру АТО Роман Туровець.

"Розглядаються два варіанти: один пропуск одноразовий, інший багаторазовий. Тривалість дії буде обмежуватися подіями в зоні АТО", - зазначив Туровець.

При цьому він додав, що на дітей пропуск не потрібно оформляти.

Для того, щоб отримати перепустку, потрібно надати наступні документи: заяву з описаним маршрутом пересування і терміни перебування в зоні АТО, паспорт (оригінал і копія) та копія документа, який підтверджує необхідність поїздки на контрольовану/неконтрольовану українською владою територію (наприклад, документ підтверджує, що людина проживає в зоні АТО, довідка про місце поховання близьких в зоні АТО, довідка про хворобу близьких, які проживають в зоні АТО, довідка з місця роботи або інші документи).

Зазначені документи можна буде надати безпосередньо в пунктах пропуску. Спеціальний пропуск виготовляється протягом 10 днів. Пропускний режим стосуватиметься всіх громадян, які досягли повноліття.

Нагадаємо, раніше Служба безпеки України через обстріли тимчасово призупинила пропуск транспортних засобів і громадян на 4 дорожніх напрямках.

За матеріалами "112 Україна"