В.Захарченко: Платниками податків за 4 місяці 2011 р. сплачено до бюджетів усіх рівнів 80,5 млрд грн

Платниками податків за 4 місяці 2011 р. сплачено до бюджетів усіх рівнів 80,5 млрд грн. Про це заявив голова Державної податкової служби України (ДПСУ) Віталій Захарченко під час оперативної наради, повідомляє прес-служба ДПСУ.
За його словами, бюджет додатково одержав 4,5 млрд грн. Збір до загального фонду державного бюджету становить 56,4 млрд грн, що майже в 2 рази більше минулорічного.
За січень - квітень 2011 р. до зведеного бюджету України сплачено 80,5 млрд грн, з них до державного бюджету - 58,6 млрд грн, місцевих бюджетів - 21,9 млрд грн.
"Нами у повному обсязі виконано завдання зі збору податку на прибуток, податку на додану вартість та інших податків та обов'язкових платежів", - зазначив В.Захарченко. Крім того він додав, що податкова також вбачає серед позитивних тенденцій, які вплинули на виконання планових показників, удосконалення податкового законодавства та покращення адміністрування платежів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся