В.Янукович запевнив дипломатів у спроможності української влади забезпечити демократичність та прозорість виборів

Президент України Віктор Янукович у ході зустрічі з послами та керівниками дипломатичних місій - спостерігачів запевнив, що українська влада зробить все, щоб місцеві вібори 31 жовтня відбулися прозоро та демократично, повідомляє прес-служба голови держави.

"Я впевнений у тому, що і центральна, і регіональна влада зроблять все для того, щоб ці вибори пройшли чесно, прозоро, демократично. Ми в цьому зацікавлені", - підкреслив на початку зустрічі В.Янукович.

"Я попередив чиновників всіх рівнів, що коли на виборах будуть будь-які порушення - я вживатиму дуже жорстких заходів", - зазначив Президент.

У своєму виступі Президент наголосив на важливості майбутніх виборів для держави.

"Ці вибори дуже важливі з огляду на те, що закінчується бюджетний рік, у Верховній Раді йде процес розгляду Податкового кодексу - фактично це податкова реформа. Ми поставили перед собою таке завдання - провести цю реформу в цьому році і вже на новому Податковому кодексі прийняти новий бюджет", - зазначив В.Янукович.

"Ці вибори є дуже важливими ще й з точки зору зміцнення системи влади в Україні, тому що в цьому році пройшли президентські вибори, у Верховній Раді сформована більшість, яка працює, в державі розпочаті реформи, і в основу всіх цих дій покладена програма Президента Януковича, яку підтримав Український народ", - наголосив голова держави.

Дуже важливо, щоб політики, які будуть обрані на місцевих виборах, "щоб цей політичний склад відповідав настроям суспільства", сказав Президент.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся