У високогір'ї Карпат в Івано-Франківській області 8-9 квітня утримається загроза сходження лавин

Понеділок 08 квітня 2013 12:19

У високогір'ї Карпат в Івано-Франківській області 8-9 квітня утримається загроза сходження лавин. Про це на сьогоднішній прес-конференції повідомив директор Укргідроментцентра Микола Кульбіда, передає кореспондент РБК-Україна.

"Протягом 8-9 квітня ми очікуємо збереження лавинної небезпеки у високогір'ях Івано-Франківської області", - сказав Кульбіда.

Він повідомив, що висота снігу в Карпатах, за даними місцевих метеостанцій, становить 50-70 см, а за даними маршрутних обстежень, трапляються і більш високі нашарування снігу. "Таким чином, загроза сходження снігових лавин в Івано-Франківській області, в першу чергу, зберігається", - сказав Кульбіда.

Також він повідомив, що протягом сьогоднішнього дня у водах Дунаю збережеться рівень води на досить небезпечній позначці в області м. Вілково, внаслідок чого почнеться поступове підтоплення незаселених територій.

Також сьогодні очікується підвищення рівня води на р. Случ - на 40 см і подальші затоплення заплавних територій з досягненням та перевищенням позначки початкового затоплення територій окремих сіл у Новоград-Волинському районі Житомирської області. "Поки населеним пунктам цей рівень зростання води загрози не несе", - додав Кульбіда.

Читайте також: Потепління прийде в Україну 11 квітня, - Укргідроментцентр

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся