У ВР зареєстровані зміни до ПК щодо скасування звільнення від сплати ПДВ при експорті деревних гранул та брикетів

У Верховній Раді України (ВР) зареєстровані зміни до Податкового кодексу України щодо врегулювання окремих положень вивезення товарів в митному режимі експорту підприємствами-виробниками, а саме деревних гранул та брикетів.

Так, метою законопроекту (№8091 від 08.02.2011 р.), ініційованого фракціями ПР та КПУ, є врегулювання на законодавчому рівні розвитку вітчизняної галузі альтернативних твердих видів палива.

Документ пропонує внести зміни до першого абзацу пункту 15 підрозділу 2 розділу ХX Податкового кодексу України, згідно з котрими, тимчасово, до 1 січня 2014 р., операції з постачання деревних гранул та брикетів не звільняються від оподаткування податком на додану вартість (ПДВ).
На думку авторів проекту, деревні гранули та брикети є новим продуктом кінцевого споживання, вироблений з відходів деревини, та не є сировиною, як інші товари даної товарної групи.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся