В Україні за 8 міс. 2013 р. з держбюджету було перераховано близько 6 млрд грн місцевим бюджетам на субсидії населенню

В Україні за вісім місяців 2013 р. з держбюджету було перераховано близько 6 млрд грн місцевим бюджетам на пільги та субсидії населенню. Відповідні цифри сьогодні на брифінгу озвучив директор Департаменту комунікацій Міністерства фінансів Віктор Косарчук, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот було перераховано 4 млрд 197,9 млн грн, що становить 56,8% річних планових показників.

Крім того, на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу , перерахували 509,6 млн грн, що становить 61,4% річних планових показників.

На надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством послуг та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян з держбюджету було перераховано 1 млрд 197,9 млн грн, що становить 58,7% річних планових показників.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся