В Україні за 10 міс. 2013 р. аварійність на морському і річковому транспорті знизилася на 35% - до 30 аварій

В Україні за 10 місяців 2013 р. порівняно з відповідним періодом 2012 р. аварійність на морському і річковому транспорті знизилася на 35% - до 30 аварійних подій. Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури України. 

У тому числі у 13 (43%) аваріях загинуло 16 осіб, двоє зникло безвісті та двоє травмовано.

"Як показує практика, більша частина аварій виникає через грубі порушення правил безпеки судноплавства, недотримання експлуатантами плавзасобів правил безпеки, а майже половина аварій - це аварії із незареєстрованими маломірними суднами", - зазначив голова Укрморрічінспекції Григорій Соболевський.

Він додав, що неприпустимо й незабезпечення екіпажу та пасажирів рятувальними засобами, а також перевищення норм пасажиромісткості та вантажопідйомності, що, як правило, призводить до втрати остійності судна.

Нагадаємо, за 10 міс. 2012 р. в Україні відбулося 46 аварій на морському і річковому транспорті.

Крім того, як повідомив голова Укртрансінспекції Євген Пронченко, за 10 міс. 2013 р. рівень аварійності з вини водіїв ліцензованого транспорту знизився на 39,7 % порівняно з відповідним періодом минулого року.

Але значна частина порушень здійснюється суб'єктами господарювання, які виконують перевезення поза межами правового поля, тобто тими, які здійснюють перевезення пасажирів без оформлення дозвільних документів (нелегальні перевізники).

"У таких автоперевізників значна кількість порушень виявляється на автобусних маршрутах загального користування Київ - Рівне, Київ - Чернігів, Київ - Суми, Київ - Полтава - Харків", - повідомив Пронченко.

З початку 2013 року державними інспекторами Укртрансінспекції проведено 2 тис. 752 перевірки дотримання норм законодавства про автомобільний транспорт - перевірено понад 174,3 тис. транспортних засобів та виявлено більше, ніж 62,7 тис. порушень.

За результатами розгляду справ накладено 25 тис. адміністративно-господарських штрафів на загальну суму понад 24,7 млн грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся