ru ua

В Україні вступив в силу закон про підвищення вимог до розміру статутного капіталу професійних учасників фондового ринку

В Україні вступив в силу закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення вимог до статутного капіталу професійних учасників фондового ринку". Закон опубліковано у виданні "Урядовий кур'єр".

Законом підвищуються вимоги до розміру статутного капіталу професійних учасників фондового ринку та встановити такі мінімальні розміри статутного капіталу: 1) для торговців цінними паперами: - для здійснення дилерської діяльності - 500 тис. грн; - для здійснення брокерської діяльності - 1 млн грн; - для здійснення діяльності з управління цінними паперами - 7 млн грн; - для здійснення андеррайтингу - 7 млн грн; 2) для зберігача цінних паперів - 7 млн грн; 3) для реєстратора - 300 тис. грн; 4) для депозитарію - 15 млн грн; 5) для клірингового депозитарію - 35 млн грн; 6) для компанії з управління активами - 7 млн грн; 7) для фондової біржі - 15 млн грн; 8) для фондової біржі, що здійснює кліринг та розрахунки, - 35 млн грн.