В Україні набрав чинності порядок заповнення форм розкриття інформації емітентами акцій

НовиниЕкономіка    01.01.2011 - 16:10

В Україні набрав чинності порядок заповнення форм розкриття інформації та змін до них емітентами акцій та облігацій підприємств, які знаходяться у лістингу організатора торгівлі. Відповідний порядок набрав чинності з 1 січня 2011 р. згідно з рішенням Державної комісії України з цінних паперів та фондового ринку (ДКЦПФР) України від 22 червня 2010 р. №981.
Положенням встановлено обов'язок емітентів акцій та облігацій підприємств, які знаходяться в лістингу організатора торгівлі, розкривати річну, квартальну та особливу інформацію в Електронній системі комплексного розкриття інформації (ЕСКРІН).
Положенням встановлено, що емітенти, на яких поширюється дія положення, зобов'язані розкривати:
річну інформацію про емітента, починаючи з 2011 звітного року;
квартальну інформацію про емітента за звітний квартал, починаючи з першого кварталу 2011 р.;
особливу інформацію емітента щодо дій, вчинених після 1 січня 2011 р.
Таким чином, першим звітним роком в ЕСКРІН є 2011 р., річну інформацію за який необхідно буде розкрити не пізніше 30 квітня 2012 р.
Першим звітним кварталом в ЕСКРІН є перший квартал 2011 р., квартальну інформацію за який необхідно буде розкрити не пізніше 25 квітня 2011 р. Особливу інформацію необхідно розкривати щодо дій, вчинених з 1 січня 2011 р.
Відповідно до п. 3 розділу ІІ положення розкриття інформації в ЕСКРІН здійснюється у вигляді електронного документа з накладенням електронного цифрового підпису в порядку, передбаченому законодавством України.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top