В Україні в травні-червні буде введено енергетичне маркування холодильників та пральних машин

П'ятниця 18 лютого 2011 13:40

В Україні в травні-червні 2011 р. буде введено маркування холодильників та пральних машин залежно від рівня споживання електроенергії. Про це на прес-конференції заявила заступник голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Марія Малая, передає кореспондент РБК-Україна.
За її словами, таку роботу будуть проводити відповідні дослідні установи, підпорядковані Держспоживстандарту. "Справа в тому що техніка, яка завозиться з Європи чи США має відповідне маркування, проте китайська техніка, наприклад, такого маркування немає. Держспоживстандарт буде вибірково перевіряти техніку на затрати електроенергії. Якщо, наприклад, вказана виробником енергозатратність не відповідає дійсності - про це буде повідомлено громадськості через ЗМІ", - заявила М.Малая.
Нагадаємо, 16 лютого Кабінет міністрів України затвердив технічні регламенти енергетичного маркування побутових пральних машин та холодильників, які відповідають стандартам ЄС.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся