В Україні в день голосування зафіксовані 457 порушень виборчого законодавства, - В.Забарський

В Україні в день голосування зафіксовані 457 порушень виборчого законодавства. Про це на прес-конференції у виборчому штабі Партії регіонів (ПР) заявив нардеп від ПР Владислав Забарський, передає кореспондент РБК-Україна.
"Всього в день голосування зафіксовані 457 порушень. Всі ці порушення не були суттєвими і їх не можна назвати такими, що спотворюють волевиявлення громадян", - заявив нардеп.
При цьому він зазначив, що в цілому по Україні 69 дільниць не були відкриті вчасно, зафіксований 21 факт невідповідності бюлетенів, на 11 дільницях було відмічено недостатню кількість урн, 48 фактів порушень, пов'язаних з розкраданням і винесенням бюлетенів за межі виборчих дільниць, 72 факти незаконної агітації в день голосування. Крім того, він зазначив, що в Криму також не були зафіксовані якісь особливі порушення, за винятком кількох міст.
"У Бахчисараї кандидат від "Сильноъ України" хотів винести бюлетені за межі дільниці, в Сімферополі на одній з ділянок член комісії намагався винести 5 бюлетенів, нібито завізувавши якісь паспортні дані в них. Були виявлені можливі порушення при голосуванні на дому... у Феодосії було скоєно напад на одну з телекомпаній (яка вела зйомку виборчого процесу), за фактом якого порушено кримінальну справу ... один з кандидатів на посаду міського голови м. Сімферополя здійснював тиск на голову виборчої комісії", - пояснив В.Забарський.
За словами депутата від ПР, в цілому, найсуттєвіші порушення виборчого законодавства були зафіксовані у Львівській, Київській, Вінницькій та Харківській областях (станом на 18:00 1 листопада ц.р.).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся