В Україні на сьогоднішній день тільки 44 % пасажирських автобусів відповідають вимогам безпеки , - Мініфраструктури

В Україні на сьогоднішній день тільки 44 % пасажирських автобусів відповідають вимогам безпеки.

В Україні на сьогоднішній день тільки 44 % пасажирських автобусів відповідають вимогам безпеки. Про це повідомляє прес -служба Міністерства інфраструктури України.

Сьогодні пасажирські перевезення по Україні в основному здійснюються автобусами малої і дуже малій ємності - разом це 71 % всього рухомого складу, 24% - автобуси середньої місткості, 4% - великий і лише 1% - дуже великий. При цьому лише 44% автобусів від загальної кількості відповідають вимогам безпеки перевезень пасажирів. В ДП "ДержавтотрансНДІпроект" підрахували, що оптимальна структура ринку - це 12000 або 15 % автобусів дуже малого класу, 31500 або 39 % малого, 12800 або 16 % середнього, і по 12 000 або по 15 % великого та дуже великого класу .

"Тобто малих автобусів на ринку у нас з надлишком. А потреба в закупівлі автобусів становить 8200 великих, 10800 дуже великих і 4250 середніх. Мінінфраструктури зацікавлене у великих автобусах, тому що це питання безпеки, економічності та ефективності перевезень", - зазначив директор департаменту автомобільного транспорту Мінінфраструктури Дмитро Петухов.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся