В Україні вдень 14 березня місцями пориви вітру 15-20 м/с, оголошується небезпека сходу снігових лавин та підйом рівнів води

В Україні вдень 14 березня в західних областях місцями пориви південно-західного вітру 15-20 м/с, на високогір'ї Карпат 25-30 м/с., повідомляє Гідрометцентр МНС України.
Крім того, 14-15 березня, у зв'язку з відлигою, у високогір'ї Карпат оголошується небезпека сходу снігових лавин.
Також, 14-16 березня очікується розвиток весняної повенi з пiдйомами рiвнiв води на гірських притоках Дністра: рiчках басейну Сяну на 0,5 -1,5 м; рiчках басейну Західного Бугу з притоками, у верхів'ях Прип'ятi та на її притоках - 0,1-1,0 м. Мiсцями очікується затоплення заплав, сільськогосподарських угідь, можливе досягнення вiдмiток затоплення окремих населених пунктiв і господарських об'єктiв у Ратнiвському, Любешiвському, Маневицькому районах Волинської обл.
Можливий льодохід на гiрських притоках Днiстра в межах Львівської та Iвано-Франкiвської обл. На рiчках басейну Прип'ятi в межах Рівненської та Житомирської обл. можливе формування заторiв льоду з додатковим пiдйомом води до 0,5 м.
На Дністрі та його притоках у Туркiвському і Дрогобицькому районах Львiвської обл. при формуваннi заторiв льоду прогнозується рiзкий пiдйом рiвнiв води до небезпечних вiдмiток.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся