ru ua

В терміналі D аеропорту "Бориспіль" почала діяти система спрощеного паспортного контролю

В терміналі D Міжнародного аеропорту "Бориспіль" з кінця липня 2013 р. почала діяти система спрощеного проходження процедур прикордонного контролю, яка вже запроваджена в терміналах B і F. Про це повідомляє прес-служба аеропорту.

За допомогою спеціальної електронної карти, до якої вноситься основна інформація про громадянина, здійснюється автоматична ідентифікація особи через систему e-gate. В пунктах прибуття та відправлення терміналів D і F в аеропорту "Бориспіль" встановлені спеціальні зчитувальні пристрої, до дисплея яких пасажир повинен прикласти картку, а паспорт надати прикордоннику. Загальна процедура перевірки даних здійснюється не більше 2 хвилин.

Таку карту можна отримати в "Пункті видачі карт" на першому поверсі терміналу F, заповнивши відповідний бланк заяви і сплативши державне мито. Оформлення карт здійснюється в аеропорту "Бориспіль" цілодобово.

Читайте також: Аеропорт "Бориспіль" планує відновити роботу терміналу бізнес-авіації

Наразі електронними картками скористалося вже більше 20 тис. громадян України. Подібна система контролю діє у понад шістдесяти країнах світу.