У зв'язку з будівництвом Подільського мостового переходу в Києві буде розпочато відселення мешканців Русанівських садів, - КМДА

У Києві активними темпами триває будівництво Подільського мостового переходу. Найближчим часом роботи почнуть виконувати на території Русанівських садів, повідомляє прес-служба КМДА.

Зазначимо, з метою виконання зазначених будівельних робіт, 259 садових ділянок Русанівських та Воскресенських садів підлягають відселенню.
У КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" повідомили, що 43 ділянки вже передані садоводами Дирекції за актами прийому-передачі земельних ділянок і можуть бути знесені. Відповідні роботи будуть розпочаті у поточному місяці.
Загалом, станом на 12 серпня, укладено добровільні угоди по 175 садовим ділянкам. З них: на переселення в с. Биківня - 81 угоду, на переселення в Горбачиху - 24, на повну грошову компенсацію - 57, на компенсацію квартирами - 13.
З числа громадян, з якими були укладені угоди, із 127 садоводами укладено нотаріально посвідчені договори на такі види компенсації: повна грошова компенсація - 46 угод, компенсація квартирами - 11, земельна компенсація та часткова грошова компенсація садоводам, які надали згоду на переселення в Биківню - 70.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся