У Сумській обл. підприємство ухилилося від сплати податку на суму 6,8 млн грн

Четвер 17 лютого 2011 15:10

У рамках операції "Бюджет" податкова міліція Сумської обл. виявила ухилення від сплати податків підприємством на 6,8 млн грн. Службові особи підприємства знизили ПДВ на суму понад 3 млн грн і податок на прибуток у розмірі 3,7 млн грн. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Старша оперуповноважена штабу податкової міліції ДПА в Сумській обл. Наталія Шаповал повідомила, що за фактами ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах (ст. 212 ч. 3 КК України) та службового підроблення (ст. 366 ч. 2 ККУ) прокуратурою м. Суми порушено кримінальну справу.
За інформацією Н.Шаповал при річному валовому доході майже 85 млн грн підприємство задекларувало податкові зобов'язання з податку на прибуток на суму 84,9 тис. грн. Оперативники встановили, що збільшення витрат на підприємстві здійснювалося через списання коштів на здійснення ремонтно-будівельних робіт, які фактично не проводилися. Для маскування незаконної діяльності посадові особи підробляли і використовували при складанні бухгалтерської і податкової звітності документи про відносини з фіктивними підприємствами, зареєстрованими в інших регіонах України. Встановлено, що загальний обсяг тіньових операцій, проведених на підприємстві, перевищив 20 млн грн.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся