У попередній Раді дві третини законів були прийняті з порушеннями, - юруправління Ради
У парламенті сьомого скликання дві третини законів були прийняті з недотриманням усіх необхідних процедур. Про це на круглому столі "Законотворчий процес: прозорість як запорука ефективності парламентської діяльності та якості законів" заявив керівник Головного юридичного управління Верховної Ради Михайло Теплюк, передає кореспондент РБК-Україна.
За його словами, більшість законопроектів не пройшли всі необхідні стадії проходження законопроектів у парламенті.
"Тільки протягом сьомого скликання 371 закону, який був ухвалений парламентом і підписаний Президентом, 234 закону були прийняті за основу і в цілому. Наскільки високо якість цих законів можна говорити виходячи з кількості підписаних Президентом законів і здійснивши моніторинг їх реалізації. Хоча проблема з моніторингом у нас на сьогоднішній день існує", - сказав він.
Він також зазначив, що парламентські комітети не завжди є ефективним фільтром для того, щоб не приймалися неякісні законопроекти.