У Полтавській обл. з 13 жовтня буде введено графік відключення електроенергії промисловим підприємствам

НовиниЕкономіка    11.10.2014 - 12:38
У Полтавській області з 13 жовтня буде введено графік відключення електроенергії промисловим підприємствам.

У Полтавській області з 13 жовтня буде введено графік відключення електроенергії промисловим підприємствам. Про це повідомляє прес-служба "Полтававоблэнерго".

Згідно з повідомленням, у зв'язку з виникненням дефіцитного балансу в об'єднаній енергетичній системі України, на території області вводяться графіки обмеження споживання електричної потужності.

Обмеження будуть застосовуватися до споживачів промислової групи. Протягом 13-31 жовтня будуть відключати електроенергію в години максимального навантаження об'єднаної енергосистеми України (з 08:30 до 10:30 та з 17:30 до 21:30).

"Полтаваобленерго" не володіє інформацією про дату і час застосування графіка. Після одержання телефонограми про введення графіка суспільство має всього 10-15 хвилин на відповідні відключення", - наголошується в повідомленні.

Крім того, "Полтаваобленерго" отримало розпорядження від Міністерства енергетики та вугільної промисловості України на розробку графіків дискретної подачі електроенергії (погодинного відключення населених пунктів) та погодження їх з місцевими органами виконавчої влади.

Нагадаємо, 9 жовтня міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан повідомив, що протягом місяця на ринку електроенергії будуть прийматися тимчасові надзвичайні заходи.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top