ru ua

В офісі та будинку нардепа Євгена Суслова проводять обшук в рамках кримінальної справи

В офісі та будинку народного депутата, члена депутатської фракції "БЮТ-Батьківщина" Євгена Суслова проводяться обшуки в рамках кримінальної справи, порушеної за фактом підробки і використання документів. Про це РБК-Україна повідомила начальник Управління зв'язку з громадськістю МВС України Вікторія Кушнір.
"Обшуки санкціоновані судом, проводяться в офісі та за місцем проживання Суслова в рамках кримінальної справи, порушеної за ознаками злочину, передбаченого ч.1, 3, 4 ст.358 Кримінального кодексу України, за фактом підробки і використання документів сільськогосподарського фермерського господарства", - заявила Кушнір.
За її словами, на сьогоднішній день слідство встановило, що в період з 2007 по 2010 р. невстановлені слідством особи без відома засновника і голови підприємства "здійснювали фінансово-господарську діяльність підприємства і від його імені подавали документи фінансової звітності до органів державної влади".
Разом з тим, Кушнір додала, що розслідування у цій кримінальній справі проводить слідче управління ГУМВС України в Київській області, а також до складу групи входять кілька слідчих і співробітників УБОЗ.