ru ua

У Мінську на завтра планується засідання контактної групи по Україні, - білоруський МЗС

У Мінську на завтра планується засідання контактної групи по Україні, - білоруський МЗС На фото: Президент Білорусі Олександр Лукашенко

У Мінську (Білорусь) на 30 січня планується засідання тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації в Україні. Про це РБК-Україна повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ Білорусі.

"Завтра очікується засідання контактної групи, але час і місце поки невідомо. Це буде повідомлено додатково вранці в п'ятницю", - заявив представник прес-служби.

При цьому він зазначив, що не знає, хто саме буде представляти сторони.

Нагадаємо, 29 січня Президент України Петро Порошенко на зустрічі з учасниками тристоронньої контактної групи, другим Президентом України Леонідом Кучмою, послом Росії в Україні Михайлом Зурабовим і спеціальний представник чинного голови ОБСЄ Хайді Тальявіні, закликав їх терміново провести консультації з підписантами мінських домовленостей.

27 січня 2015 р. лідери ЛНР і ДНР відмовилися від подальшої участі в засіданнях тристоронньої контактної групи в Мінську до тих пір, поки українська влада не призначить "офіційного представника" для переговорів.

5 вересня 2014 р. в Мінську Кучма, Зурабов Тальявіні підписали з лідерами і ДНР ЛНР протокол про припинення вогню на Донбасі.

19 вересня 2014 р. в Мінську зазначеними вище учасниками був підписаний меморандум щодо врегулювання ситуації на Донбасі (відвід важкої техніки, обмін полоненими). Однак виконання цих пунктів не було.