ru ua

У Маріуполі розвантажили 36 тис. т вугілля з Австралії

У Маріуполі розвантажили 36 тис. т вугілля з Австралії
У Маріуполі розвантажили партію з 36 тис. т коксівного вугілля, яке доставили з Австралії.

У Маріуполі розвантажили партію з 36 тис. т коксівного вугілля, яке доставили з Австралії. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Маріупольської міської ради.

"Балкер "Hebei Tangshan" (прапор Китай) доставив в Маріуполь з Австралії 36 тисяч тонн коксівного вугілля марки "тамур" для місцевих металургійних комбінатів. Експедитором вантажу виступила компанія "Метінвест Шиппінг", - йдеться в повідомленні.

У міськраді зазначили, що партія коксівного вугілля була вивантажена портовиками за 6 діб і відправлена по залізниці в металургійні комбінати імені Ілліча та "Азовсталь" Групи Метінвест.

Повідомляється, що балкер "Hebei Tangshan" з австралійським вугіллям став найбільшим суховантажем, коли-небудь заходившим в Маріупольський порт. Довжина судна складає 235 м, ширина - 35 м, дедвейт - 92,5 тис. т.

Нагадаємо, глава Міненерго України Юрій Продан раніше заявляв, що американські та австралійські компанії, які пропонують вугілля потрібної марки, виставляють на 15-20% більшу ціну, ніж за вугілля, який поставлявся з ПАР.