У Криму в 2012 р. планується реалізувати 100 інвестпроектів вартістю 5,4 млрд грн, - Мінекономрозвитку АРК

НовиниЕкономіка    04.11.2011 - 10:25

Згідно з програмою соціально-економічного розвитку Криму на 2012 рік, наступного року на території автономії планується реалізувати 100 інвестиційних проектів із загальною сумою фінансування 5,4 млрд грн. Про це заявила перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Криму Світлана Верба на засіданні регіонального комітету з економічних реформ, передає кореспондент РБК-Україна з посиланням на головне управління інформполітики Радміну.

Зокрема, визначено 670 заходів щодо реалізації програми (загальна сума фінансування зі всіх джерел складе 14 млрд грн). Комітет запропонував реалізувати в 2012 р. 22 цільових республіканських програми (обсяг фінансування з республіканського бюджету складе 788 млн грн).

За даними Ради міністрів, до 18 програм, що діяли в поточному році, в 2012 році додадуться програма розвитку і реформування рекреаційного комплексу з урахуванням іміджевих заходів, програма розвитку інвестиційної діяльності, програма "Молодь Криму", в новій якості реалізовуватимуться програми розвитку аграрного сектору, а також з облаштування і соціально-культурного розвитку депортованих.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top