У Криму при падінні з вишки загинули два промислових альпініста
11:03 05.03.2013 Вт
1 мин
У Первомайському районі Криму вчора ввечері при падінні з вишки загинули дві людини. Про це повідомляє прес-служба управління ДержНС в Севастополі.
Трупи промислових альпіністів, які виконували висотні роботи на телекомунікаційній вишці, були виявлені в районі села Свердлова.
Загиблими виявилися 33-річні жителі с. Партизанський та с. Дубки Сімферопольського району.
Оперативною групою РВ МВС Первомайського району було встановлено, що, виконуючи висотні роботи, чоловіки впали і отримали травми не сумісні з життям.
Читайте також: В результаті ДТП в Криму постраждали п'ятеро людей