ua en ru

У Криму при падінні з вишки загинули два промислових альпініста

11:03 05.03.2013 Вт
1 мин

У Первомайському районі Криму вчора ввечері при падінні з вишки загинули дві людини. Про це повідомляє прес-служба управління ДержНС в Севастополі.

Трупи промислових альпіністів, які виконували висотні роботи на телекомунікаційній вишці, були виявлені в районі села Свердлова.

Загиблими виявилися 33-річні жителі с. Партизанський та с. Дубки Сімферопольського району.

Оперативною групою РВ МВС Первомайського району було встановлено, що, виконуючи висотні роботи, чоловіки впали і отримали травми не сумісні з життям.

Читайте також: В результаті ДТП в Криму постраждали п'ятеро людей

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: