У Криму на 17 жовтня надходження від рекреаційної діяльності Рескомлісу збільшились на 58% - до 6,8 млн грн

У Криму станом на 17 жовтня надходження від рекреаційної діяльності Республіканського комітету АРК з лісового і мисливського господарства склали 6 млн 830 тис. грн. Про це повідомив голова Рескомлісгоспу Ігор Кацай, передає прес-служба Міністерства курортів і туризму АРК.

За словами голови Рескомлісгоспу, за аналогічний період минулого року ця цифра склала всього 4 млн 300 тис. грн. Він уточнив, що кошти стягувалися за платні послуги, які надають підприємства, що входять в сферу управління Рескомлісу, зокрема, користування туристичними стоянками. "Цього року ми відпрацювали дуже добре - краще, ніж торік, - зазначив Ігор Кацай. - Ми продовжуємо розвивати рекреаційну діяльність наших підприємств, ведемо роботу по збільшенню переліку надаваних послуг у сфері рекреаційної діяльності - це нові туристичні маршрути, нові місця відпочинку, стоянки, нові місця показу. Тому що Крим привабливий для туристів, не тільки морем. Вони їдуть подивитися на нашу красу, історичні об'єкти, об'єкти природно-заповідного фонду".
Кацай відзначив, що цього року Рада міністрів Криму прийняла необхідні заходи для захисту лісів від пожеж і працює в посиленому режимі для охорони туристичних об'єктів півострова. При цьому він додав, що на наступний рік Рескомлісгосп планує обладнати близько 10 нових об'єктів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся