У Криму курортний сезон почнеться в квітні через затяжну зиму

НовиниСуспільство    28.03.2012 - 11:58

Розвиток в Криму курортної медицини та індустрії відновлення здоров'я дозволяє багатьом здравницям півострова почати сезон вже в березні. Але через тривалу зиму курортний сезон на півострові почнеться на місяць пізніше.

Незважаючи на те, що багато хто звик розглядати Крим виключно як місце для відпочинку в літній період часу, відновлювати здоров'я на півострові набагато ефективніше в міжсезоння. Директор по курортному маркетингу курорту PalmiraPalace Олег Фесенко пояснив, чому Крим найбільш корисний навесні і восени.

"У Криму три курортних регіону: Південний берег Криму, Степовий Крим (Східний Берег Криму) і Гірський Крим. Кожен регіон має свої кліматичні умови. Однак далеко не завжди відпочинок в тому чи іншому регіоні корисний для здоров'я. Наприклад, літо не найкращий період для відпочинку на ЮБК, де пекуче сонце не рідко призводить до сонячних ударів і опіків, - каже Олег Фесенко. - Курортний профіль ПБК - пульмонології, але не влітку, а в період з вересня по травень. А ось на Східному узбережжі відпочивати краще саме влітку - там сухий степове повітря, дуже корисний для оздоровлення дихальних шляхів. У Криму немає хімічної промисловості, тому там екологічно чисте повітря та продукти харчування ".

На курортах Криму використовують не тільки кліматичний фактор. Зараз все більшої популярності набуває "спелотерапія" - це лікування в печерах (безпилової повітря кримських печер не містить алергенів, тому рекомендується при лікуванні дихальних шляхів), "ландшафтотерапія" - лікування захворювань впливом природної краси, шуму моря, силуетів дерев, а також "кінезіотерапія "- це лікування рухом.

Завершує "лікувальний портрет" Криму основа раціону відпочиваючих - виключно натуральні продукти, вирощені на території півострова без жодних добавок.

"Курортна медицина - це галузь, яку зараз потрібно заново відкривати для людей. Медичні програми, які розробляються вченими курорту PalmiraPalace, на основі власних досліджень в області відновної медицини зосереджені на повернення пацієнта до стану здоров'я. Використання цілющих факторів природи робить програми лікування на курорті особливо ефективними ", - стверджує Олег Фесенко.

Курортна медицина на сьогоднішній день є невід'ємною частиною медичного туризму. Унікальні технології курортного лікування дозволяють відновлювати здоров'я при найскладніших захворюваннях.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top