ru ua

У Конотопі, за результатом виборів, мером став кандидат від УСДП В.Дзед

У м. Конотоп Сумської обл., за результатом виборів, мером став кандидат від Української соціал-демократичної партії (УСДП) Василь Дзед. Про це РБК-Україна повідомив голова Сумської обласної організації Комітету виборців України Володимир Пономаренко.
На думку В.Пономаренка, цьому результату сприяло те, що конотопчани фактично бойкотували місцеві вибори, будучи незадоволені діяльністю влади - у Конотопі зафіксована найнижча явка в Сумській обл. (31% при середній явці по Сумській обл. на рівні 48,7%). "Це своєрідний соціальний протест конотопчан, яким набридла корупція. У місті довгий час наводився "зовнішній марафет", але від цього не було ніякого толку. Колись Конотоп був потужним промисловим містом - зараз залишилися одні ринки. Людям ніде працювати", - висловив свою думку В.Пономаренко.
У той же час на виборах до Конотопської міськради перемагає Партія регіонів з результатом 30%.
У м. Шостка Сумської обл. став мером кандидат, який нещодавно підтримав Партію регіонів, - Микола Нога з результатом 75% голосів виборців. На виборах до Шосткинської міськради Партія регіонів набрала 29%, КПУ - 11,2%, "Сильна Україна" - 10%, "Батьківщина" - 10%, "Фронт змін" - 10%. На виборах депутатів облради в Шостці ПР набрала 31%, "Батьківщина" - 10%, КПУ - 10%, "Сильна Україна" - 7%, "Фронт змін" - 7%.