ua ru

В колонії у Дніпропетровській обл. вперше провели таїнство вінчання

У Софіївській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України (ДПтС) у Дніпропетровській області (№45) першого дня жовтня вперше відбулося таїнство вінчання.

У Софіївській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України (ДПтС) у Дніпропетровській області (№45) першого дня жовтня вперше відбулося таїнство вінчання. Про це повідомляє прес-служба обласного управління ДПтС.

Під час заходу, який, утім, пройшов без шампанського і гостей, засуджений В'ячеслав і його наречена Світлана урочисто зареєстрували свій шлюб. Познайомилася пара випадково, на одній з вулиць Кривого Рогу.

В колонії у Дніпропетровській обл. вперше провели таїнство вінчання

Весільна церемонія в колонії була короткою і пройшла скромно. Молодят привітали засуджені та працівники виправного закладу.

Після урочистих заходів новостворена сім'я обвінчалася у храмі Святого Богдана (Феодота).

У свіжоспеченого подружжя є двоє дітей. Втім, зупинятися на цьому Світлана не збирається, мріючи про велику і дружню родину: "Те, що наш шлюб сьогодні закріплений на небесах, має для мене більше значення, ніж одруження в РАГСі. Мої родичі навіть не підозрюють, що я сьогодні вийшла заміж. Але, щойно вони познайомляться з В'ячеславом, коли він вийде на свободу, вони обов'язково схвалять мій вибір".

В колонії у Дніпропетровській обл. вперше провели таїнство вінчання

"На наших очах не просто відбулося створення нової ланки суспільства - відбулося її закріплення шлюбом церковним. Подібні випадки - не рідкість в установах виконання покарань Дніпропетровської обл. і завжди дозволяють сподіватися на відмову засуджених від кримінального способу життя і повернення до суспільства у якості рівного і повноцінного його члена", - заявив журналістам начальник обласного теруправління ДПтС Олександр Ведмідський.

В колонії у Дніпропетровській обл. вперше провели таїнство вінчання

Зазначимо, що від початку 2013 р. у виправних установах Дніпропетровської області зареєстрували 93 шлюби та провели три обряди вінчання.

Нагадаємо, наприкінці вересня Президент України Віктор Янукович підписав закон №435-VII "Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо порядку та умов відбування покарання", що, зокрема, дозволяє ув'язненим користуватися мобільними телефонами.