В.Колесниченко виступає за обмеження терміну перебування особи на адмінпосаді у суді для уникнення зловживання з її боку.

Четвер 27 травня 2010 12:47

Голова Вищої ради юстиції Володимир Колесниченко виступає за обмеження терміну перебування особи на адмінпосаді у суді для уникнення зловживання з її боку. Про це він повідомив журналістам на прес-конференції, передає кореспондент РБК-Україна.

Говорячи про проблему призначення суддів на адмінпосади, він зазначив: «Голова суду судді не начальник і не може давати вказівки, які рішення підлеглому судді виносити...Сьогодні проблема призначення на адмінпосади заполітизована. Не проблема, хто призначатиме голову суду, питання в тому, які в нього повноваження...Я виступаю за те, щоб ця посада була тимчасова».

В.Колесниченко зазначив, що необхідно запровадити обов'язкову ротацію керівництва судів. Оскільки під час досить тривалого перебування особи на посаді голови суду, його підлеглі попадають під вплив голови суду, ухвалюючи ті чи інші рішення.

Він додав, що 80% незаконних рішень суду, в т.ч. щодо рейдерства, вирішуються за сприяння голови того чи іншого суду.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся