ua en ru

В Київській області у 2010 р. було видано майже 100 тис. земельних актів, - КОДА

16:23 23.07.2011 Сб
1 мин

В Київській області у минулому році було видано майже 100 тисяч державних актів на право власності на земельні ділянки. Про це повідомив перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Ярослав Москаленко під час видачі земельних актів у селі Нове Залісся Бородянського району, передає прес-служба КОДА.
За словами Москаленка, протягом останнього року в Київській області було видано більше державних земельних актів, ніж за весь період з 2005 року. "Це документи, які селяни мали отримати ще з 2002 року, але весь цей час стояли в черзі", - повідомив Ярослав Москаленко.
Москаленко також повідомив про намір Київської облдержадміністрації спростити систему видачі державних актів на право власності на земельні ділянки: "Сьогодні на один район є всього одна книга реєстрації актів, і це дуже ускладнює процедуру їх видачі. Ми плануємо звернутися до Державного комітету із земельних ресурсів з ініціативою запровадити окремі книги на кожен населений пункт".

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: