У київських лікарнях найближчим часом запрацюють муніципальні каси, - О.Попов
У київських лікарнях і, зокрема, в Олександрівській клінічній лікарні, найближчим часом почне працювати муніципальна лікарняна каса. Про це на зустрічі з персоналом Олександрівської клінічної лікарні заявив голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов, передає кореспондент РБК-Україна.
"Дуже цікавий проект, який ми вже починаємо реалізовувати, це муніципальна лікувальна каса, яка буде надійним партнером у тому числі і у вашому лікувальному закладі, в плані медикаментозного забезпечення перш за все людей похилого віку, а також тих, хто буде брати участь в цьому проекті" , - зокрема, зазначив О.Попов.
За його словами, у київської влади є цілий комплекс сучасного бачення системи розвитку охорони здоров'я і серед іншого є плани підняття матеріально-технічного стану київських лікарень і реформування системи первинної медико-санітарної допомоги.
У свою чергу новопризначений головний лікар Олександрівської клінічної лікарні Роман Василишин зазначив, що досвід тих лікарень, де муніципальні лікарняні каси вже працюють, показує, що на одного хворого в день витрачається в середньому 160-170 грн.