ru ua

У Києві сьогодні з 19:00 до 20:00 буде закрита станція метро "Олімпійська" у зв'язку з футбольним матчем

У Києві станція метро "Олімпійська" сьогодні, 24 жовтня 2013 р., буде зачинена для пасажирів на вхід та вихід з 19:00 до 20:00. Ці заходи пов'язані з проведенням на НСК "Олімпійський" футбольного матчу між командами "Динамо" (Київ) й "Тун" (Швейцарія), повідомляє прес-служба Київського метрополітену.

На час закриття поїзди слідуватимуть повз станцію без зупинки.

Окрім цього, після закінчення футбольного матчу, на Куренівсько-Червоноармійській лінії буде збільшено кількість поїздів, а на Святошинсько-Броварській й Сирецько-Печерській лініях передбачено додаткові резервні поїзди, які видаватимуться в разі збільшення пасажиропотоку.

Якщо після закінчення футбольного матчу пасажиропотік перевищуватиме перевізну спроможність, імовірне введення обмежень на вхід пасажирів до станцій "Палац спорту", "Олімпійська" та "Площа Льва Толстого".

Крім того, з метою забезпечення безпеки дорожнього руху транспорту та пішоходів, зокрема вільного пересування вболівальників до НСК "Олімпійський", Державтоінспекція м. Київ звертається до водіїв з проханням не залишати транспорт з порушенням правил, а також з 8:00 не паркувати автотранспорт на проїзній частині прилеглих до НСК "Олімпійський", а також тротуарах вул. Фізкультури, Велика Васильківська, Жилянській, Шота Руставелі, Саксаганського та Еспланадній.