В Києві на житловому масиві Осокорки-Північні завершується будівництву комплексу споруд артезіанського водопостачання

НовиниСуспільство    03.11.2011 - 12:11

В Києві на житловому масиві Осокорки-Північні завершується будівництво першої черги облаштування комплексу споруд артезіанського водопостачання, яке тривало понад 7 років - з травня 1994 р. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

За словами начальника головного управління комунального господарства Дмитра Новицького, питання завершення будівництва наразі дуже актуальне, оскільки від нього залежить водопостачання житлового масиву Осокорки та частково Харківського. До цього часу зведення комплексу велося із значним запізненням, що призвело до незадовільного водопостачання не тільки мікрорайонів новобудов, а й давно існуючих (Лісовий, Соцмістечко, Березняки, Харківський, Стара Дарниця). Зниження тиску призвело до численних скарг мешканців цих мікрорайонів на відсутність води на верхніх поверхах житлових будинків у період максимального водоспоживання, а також до недостатнього тиску в пожежних гідрантах. Тому у найкоротший термін необхідну кількість постачання води буде доведено до 100% від потреби.
Крім того, як повідомив Дмитро Новицький, у зв'язку з інтенсивною житловою забудовою на Осокорках і Позняках (з урахуванням проекту Генерального плану розвитку Києва та його приміської зони до 2025 року) передбачено виділити належні кошти на проектування водопровідної магістралі діаметром 1200 мм від вулиці Алішера Навої до проспекту Миколи Бажана.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: КМДА
On Top