У КМДА ініціюють надання компослуг на тендерній основі
У Київській міській державній адміністрації ініціюють надання комунальних послуг на тендерній основі. Про це заявив перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов, йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.
Він повідомив, що серед важливих заходів реформування - створення вже найближчим часом у кожному районі Києва комунального підприємства, до складу якого будуть входити всі Жеки району.
"Це комунальне підприємство буде проводити відкриті тендери для компаній на надання комунальних послуг і нести повну відповідальність перед киянами за їх виконання. Сьогодні комунальні послуги платять більше 95% киян, але ці гроші не завжди використовуються за призначенням. Неприпустимо обслуговуючим конторам витрачати їх на свій розсуд. Тому ми також маємо зобов'язати ЖЕКИ оприлюднювати інформацію про свою фінансової діяльності", - сказав Ніконов.
За словами Ніконова, для оперативного вирішення проблем сфери столична влада планує створити єдину диспетчерську службу.
"Це буде єдиний центр, в який зможуть звертатися жителі з тією чи іншою проблемою. Міська диспетчерська, в свою чергу, буде передавати доручення відповідним службам. Контролювати її роботу буде спеціально створена інспекція", - розповів він.