ru ua

У Качанівській колонії є всі умови для лікування Тимошенко згідно з рекомендаціями міжнародних лікарів, - ДПтС

У Качанівській колонії, де перебуває колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, є всі умови для лікування екс-прем'єра згідно з рекомендаціями міжнародних лікарів. Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України (ДПтС).

Остаточні рекомендації щодо подальшого терапевтичного лікування Юлії Тимошенко були сформовані за результатами робочої зустрічі членів міжнародної медичної комісії з обстеження екс-прем'єра, зокрема, німецьких та українських лікарів. 12 березня дані рекомендації було особисто вручено Юлії Тимошенко. Від підпису про ознайомлення з документом вона відмовилась, повідомили в ДПтС.

"Загалом, рекомендації лікарів передбачають медикаментозне лікування з подальшим здійсненням комплексу фізіотерапевтичних та реабілітаційно-оздоровчих процедур пацієнтці, усі умови для реалізації яких створені в межах медико-санітарної частини Качанівської виправної колонії (№54). Окрім цього, рекомендаціями визначено коло висококваліфікованих лікарів, кожен з яких відповідає за конкретний напрямок лікувального процесу засудженої. Додатково повідомляємо про те, що необхідними медпрепаратами для лікування Юлія Тимошенко установа забезпечена в повному обсязі", - йдеться в повідомленні ДПтС.

Нагадаємо, 14-15 лютого незалежна міжнародна медична комісія, в яку, зокрема, входили німецькі фахівці, зробила обстеження стану здоров'я Тимошенко і встановила, що екс-прем'єр не потребує операції.