У Ізраїлі продовжуються озброєні дії в секторі Газа, не дивлячись на оголошене перемир'я

НовиниПолітика    22.08.2011 - 08:54

За минулу ніч по території Ізраїлю з сектора Газа було випущено 14 ракет типу "касам" і "град". Таким чином, оголошене напередодні палестинським ісламістським терористичним рухом "Хамас" перемир'я так і не розпочалося, передає Associated Press.
В результаті у відповідь ударів ізраїльських ВПС по базах терористів загинули 15 людей. Дії Ізраїлю засудила Ліга арабських держав (ЛАД).
Нагадаємо, авіаудари ВПС Ізраїлю по базах терористів сталі відповіддю на напади палестинських бойовиків в районі курортного м. Ейлат, що забрали життя восьмох ізраїльтян. Пізніше бойовики терористичного угрупування "Хамас" і комітетів народного опору узяли на себе відповідальність за обстріл ізраїльських міст, жертвою яких стала одна людина.
Ізраїльські військовослужбовці, у свою чергу, в ніч з 20 серпня на 21 серпня 2011г. на західному березі р. Іордан заарештували 120 бойовиків палестинського руху "Хамас", що стало реакцією на порушення палестинською стороною угоди про припинення вогню, яке діяло з січня 2009 р.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: Associated Press
On Top