В Іспанії в ході страйку кілька людей поранено, більше 30 затримано

НовиниСуспільство    29.03.2012 - 10:53

В Іспанії в ході 24-годинного загального страйку сталися зіткнення. Кілька людей поранені, більше 30-и затримані, повідомляє радіо "Свобода".

Страйкуючі організували пікети і намагалися перешкодити відправці автобусів, а також блокували вхід на оптові ринки. Затриманих звинувачують у порушенні громадського порядку і нанесенні збитку муніципальної власності.
Профспілки повідомляють про велику кількість страйкуючих - особливо в металургійній, хімічній, текстильній, харчовій галузях промисловості, а також серед будівельників і сміттярів.

Скасовано майже третину авіарейсів, не ходять дві третини потягів і автобусів.

Страйк проводиться на знак протесту проти реформи на ринку праці, яка спрощує процедуру звільнення працівників, а також проти скорочення бюджетних витрат.

Уряд заявив, що не відмовиться від курсу на жорстку економію, як того вимагає Євросоюз.

Іспанія відчуває серйозні боргові проблеми.

Нагадаємо, на початку лютого цього року уряд Рахоя схвалив проведення трудової реформи. Вона передбачає більшу свободу дій для роботодавця в питанні найму і звільнення співробітників. Схвалені заходи дозволяють зробити процес звільнення співробітників для компаній "дешевшим". Трудова реформа змусила близько мільйона іспанців вийти на вулиці, щоб продемонструвати свій протест урядовим заходам.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top