У Грузії ув'язненому ізраїльському бізнесменові зроблена операція на серці

Четвер 13 жовтня 2011 20:14

Ізраїльський бізнесмен Зеєв Френкель, який відбуває покарання разом з іншим громадянином Ізраїлю Ронні Фуксом в одній з грузинських в'язниць, переведений з Кутаїської медичної клініки в лікувальну установу для ув'язнених на околиці Тбілісі. За повідомленням його адвоката Арчила Кбилашвілі, Френкелю була зроблена операція на серці: незадовго до цього він переніс інфаркт.
Ізраїльські бізнесмени Френкель і Фукс були затримані 15 жовтня 2010 р. в одному з ресторанів р. Батумі за звинуваченням у спробі підкупу заступника міністра фінансів Грузії Автанділа Хараідзе. Фукс був засуджений до 7 років, а Френкель - до 6,5 років позбавлення волі.
Нагадаємо, ізраїльські бізнесмени за контрактом з урядом Грузії на початку 1990-х років отримали право на розробку родовищ нафти і будівництво спеціальної інфраструктури. Після створення урядом Едуарда Шеварднадзе Міжнародної нафтогазової корпорації Грузії у Фукса і Френкеля, всупереч підписаному контракту, було відібрано право на роботу в Грузії. Лондонський арбітражний суд, куди звернулися бізнесмени, виніс рішення про відшкодування їм завданого збитку і зобов'язав уряд Грузії виплатити підприємцям в якості компенсації 98 млн дол. Грузинська влада запросили Фукса і Френкеля в Грузію для врегулювання проблеми". Вони були затримані в ході зустрічі з заступником міністра фінансів Грузії Хараідзе.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся