В містах України буде створена муніципальна поліція, - концепція реформи

На місцевому рівні буде створена муніципальна поліція,яка виконуватиме виключно функції охорони правопорядку на вулицях міст.

На місцевому рівні буде створена муніципальна поліція,яка виконуватиме виключно функції охорони правопорядку на вулицях міст. Про це йдеться у презентації концепції реформи Міністерства внутрішніх справ України, яку представив голова МВС Арсен Аваков на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"На місцевому рівні буде створена муніципальна поліція, яка матиме подвійне підпорядкування : органам місцевого самоврядування та МВС і виконуватиме виключно функції охорони правопорядку на вулицях міст та контролю за благоустроєм", - йдеться у презентації.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков пообіцяв надати проект реформи МВС до 15 вересня 2014 р.

"Правоохоронна система в країні потребує радикальних, серйозні зміни. В судах, СБУ, прокуратурі, МВС - проблеми з ключовими функціями. Треба міняти ситуацію. І відкладати не можна, навіть з огляду на війну. Прийняв рішення свою частину - реформу МВС подати до 15 вересня і запропонувати прийняти в Кабміні та парламенті до кінця жовтня. Проект практично готовий. Допрацьовуємо деталі", - повідомив Аваков.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся