ru ua

В ЄС відзначили суттєвий прогрес у виконанні Україною другої фази плану лібералізації візового режиму

В ЄС відзначили суттєвий прогрес у виконанні Україною другої фази плану лібералізації візового режиму

Новий комісар Євросоюзу з питань міграції, внутрішніх справ та громадянства Дімітріс Аврамопулос під час зустрічі з міністром закордонних справ України Павлом Климкиным в Брюсселі відзначив суттєвий прогрес у виконанні Україною другої фази плану лібералізації візового режиму. Про це йдеться в повідомленні прес-служби українського МЗС.

"Дімітріс Аврамопулос підтвердив пріоритетний характер діалогу ЄС з Україною з міграційно-візової проблематики, зазначивши суттєвий прогрес у виконанні українською стороною другої фази Плану дій з лібералізації візового режиму, - ред.). У цьому контексті він висловив сподівання на збереження позитивної динаміки в реалізації визначених Україною пріоритетів, що дозволить ЄК об'єктивно оцінити досягнутий прогрес", - сказано в повідомленні.

Клімкін наголосив на важливості оціночних місій європейських експертів, які здійснюють аналіз законодавства у сфері міграції та притулку, управління кордонами, підкресливши також необхідність неухильного виконання стороною ЄС положень посиленої угоди про спрощення оформлення віз між Україною та ЄС.

Зазначимо, 5 листопада Кабмін затвердив проект угоди між Україною та Данією щодо спрощення оформлення віз.

Нагадаємо, 13 травня Верховна Рада України прийняла останній із законів, необхідних для ліберализаціі візового режиму з Євросоюзом.