У Дніпропетровську пройшли акції протесту опозиції

НовиниПолітика    24.08.2011 - 19:30

Урочистості до Дня Незалежності у Дніпропетровську переросли в антиурядовий мітинг опозиції: спершу квіти до монументу поклали керівники міста, а опозиція провела біля пам'ятника свій мітинг. Представники "Нашої України", УНП, Конгресу українських націоналістів та інших партій супроводжували владу криками "Ганьба!". Вони також вимагали повернення громадянських прав та свобод і припинення політичних переслідувань в Україні, передає радіо "Свобода".

У руках активісти акції тримали портрети Тараса Шевченка та плакати з написами "Геть диктатуру Януковича!", "Волю переслідуваним!", "Без громадського телебачення та суду присяжних немає правди!".

Потім опозиціонери рушили святковою ходою до іншого пам'ятника Шевченку - на Монастирському острові посеред Дніпра. Там, як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, зокрема, відбувся імпровізований мітинг та вишиванковий "флеш-моб": десятки людей, вбраних в українські національні строї, зібралися разом і утворили "живий" напис "Я -українець!".

Крім того, опозиція на великих аркушах паперу зібрала від усіх охочих письмові зауваження владі і її реформам. Ці аркуші партійці передадуть голові облдержадміністрації.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top