У Дніпропетровську через прорив колектора зупинявся рух поїздів
У Дніпропетровській області через прорив магістрального колектора очищених стоків діаметром 900 мм стався намив грунту на залізничні шляху, в результаті чого зупинялося руху поїздів.
У Дніпропетровській області через прорив магістрального колектора очищених стоків діаметром 900 мм стався намив грунту на залізничні шляху, в результаті чого зупинялося руху поїздів. Про це йдеться в повідомленні Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС).
"О 18:33 9 лютого в м. Дніпропетровськ стався порив магістрального колектора очищених стоків діаметром 900 мм, що призвів до намиву грунту на залізничні колії. В 21:40 залізничну колію розчищено та відновлено рух поїздів", - йдеться в повідомленні.
Згідно з повідомленням, до аварійно-відновлювальних робіт залучено 34 людини та 6 одиниць техніки, у тому числі від ДСНС 10 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки.