У Дагестані на залізниці вибухнула бомба, постраждалих немає

Субота 23 квітня 2011 10:47

У Дагестані сьогодні близько 5:00 за Києвом стався вибух на залізниці на перегоні Кізілюрт-Теміргое. Як повідомили РБК в Махачкалінському лінійному управлінні внутрішніх справ на транспорті, бомба спрацювала на шляху руху електровоза з двома платформами, завантаженими піском і щебенем.
Такі состави в Дагестані регулярно пускають по залізничних коліях для перевірки можливої наявності вибухових пристроїв, перед тим, як проїдуть пасажирські та вантажні поїзди.
За інформацією Міністерства внутрішніх справ (МВС) Дагестану, постраждалих в результаті вибуху немає. Рух поїздів на даній ділянці призупинено, його обстежують вибухотехніки на можливу наявність інших вибухових пристроїв.
Нагадаємо, що на цій же ділянці залізниці 18 квітня 2011 р. обхідники виявили вибуховий пристрій. Прибулі на місце сапери знешкодили його за допомогою водяної гармати. Потужність бомби становила 12 кг в тротиловому еквіваленті.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся