У Чехії проходить акція протесту проти заходів жорсткої економії

Десятки тисяч людей сьогодні беруть участь в акції протесту у Празі. Вони протестують проти урядових реформ та заходів жорсткої економії, передає радіо "Свобода".

Профспілки, пенсіонери, студентські об'єднання, які беруть участь у мітингу, закликають уряд подати у відставку і вимагають проведення дострокових парламентських виборів.

Чеський прем'єр Петр Нечас заявив, що поважає право громадян на висловлення своїх поглядів, однак усе одно наполягає на скорочення бюджетних витрат.

Правоцентристський уряд Нечаса підтримує запровадження заходів економії, аби повернути показник бюджетного дефіциту до показника, нижчого за 3% від ВВП. З цією метою уряд також ініціює реформу пенсійного сектору та сфери охорони здоров'я.

Парламентські вибори у Чехії заплановані на 2014 р.

Нагадаємо, раніше страйк на знак протесту проти реформи на ринку праці, яка спрощує процедуру звільнення працівників, а також проти скорочення бюджетних витрат пройшла в Іспанії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся