В.Балога: Законопроект, що передбачає держкомпенсацію тільки застрахованого майна, підготує Кабмін

НовиниЕкономіка    29.12.2010 - 11:07

Законопроект, що передбачає компенсацію державою збитків від стихійного лиха лише застрахованого майна, буде розроблений не Міністерством надзвичайних ситуацій (МНС), а Кабінетом міністрів. Про це РБК-Україна заявив міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога.
За словами В.Балоги, основним завданням такої концепції з одного боку буде приведення законодавства України до європейських вимог, з іншого - недопущення посилення податкового тиску на населення. "Після адміністративної реформи іде переосмислення бачення того, які види страхування повинні бути. Це повинно бути систематизовано, щоб не було зайвих податків, бо це фактично зайві податки (страхування)... Ця концепція буде розроблятись не окремим міністерством, а Кабінетом міністрів і буде подаватись на узгодження Президенту та ВР", - заявив міністр.
Нагадаємо, 28 грудня начальник управління з протидії корупції та контрольно-ревізійної роботи Ян Берназюк заявив, що МНС у січні 2011 р. підготує законопроект, що передбачає державну компенсацію громадянам при збитках нерухомого майна від надзвичайних ситуацій тільки у випадку його страхування.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top