У Баку 19 листопада 2011 р. було здійснено напад на критика ісламських цінностей, відомого письменника і журналіста Рафіка Тагі, повідомляє радіо "Свобода".
Це відбулося на вулиці недалеко від будинку письменника. Невідомий напав на 61-річного Тагі і наніс йому декілька ножових поранень в спину і живіт. Письменник, що спливав кров'ю, був госпіталізований, стан його здоров'я характеризується лікарями як важкий.
Поліція поки утримується від коментарів.
Нагадаємо, що в листопаді 2006 р. Тагі був арештований за публікацію в газеті "Санат" статті "Ми і Європа", в якій піддав критиці ісламські цінності. Стаття викликала незадоволеність ісламістів. У Баку вони провели акції протесту, а один іранський віруючий оголосив Тагі "смертний вирок". У травні 2007 р. Тагі був засуджений азербайджанським судом до трьох років позбавлення волі за звинуваченням у розпалюванні міжрелігійної ненависті. Проте в грудні того ж року письменника звільнили, згідно з президентським указом про помилування.