ru ua

В 79-му виборчому окрузі відбулося рейдерське захоплення голосів, - штаб кандидата

В 79-му виборчому окрузі (Запорізька область) відбулося рейдерське захоплення голосів.

В 79-му виборчому окрузі (Запорізька область) відбулося рейдерське захоплення голосів. Про це журналістам повідомив представник кандидата в нардепи Олександра Григорчука Єгор Семенков.

Штаб Григорчука заявляє про крадіжку 149 голосів виборців членами ОВК на користь іншого кандидата, Володимира Бандурова.

На думку представників Григорчука, Бандуров отримав керовану більшість в ОВК і шляхом необґрунтованих голосувань комісії приймає незаконні рішення на свою користь.

"Якщо вчора до 12 дня ця так звана комісія визнала недійсними 23 бюлетеня, то при перерахунку, тому ж ділянці до двох годин ночі вона вже визнає недійсними 42 бюлетеня. Все це відбувається шляхом голосування. Результати перерахунку шести ділянок підтвердили перемогу Олександра Григорчука, тому члени комісії шукають будь-які способи, щоб сфальсифікувати результати виборів". - заявив Семенков.

За словами Семенкова, в 2 години ночі була заявлена формальна скарга від кандидата в народні депутати Анатолія Шевченка - нібито в бюлетенях за Григорчука були знайдені написи, які роблять бюлетені недійсними.

"Члени дільничної комісії пояснювали, що це залишки підпису з контрольного талона і ніякого відношення до недійсності виборчого бюлетеня це не має. ОВК два дні тому вже визнала ці бюлетені дійсними, але вчора задовольнила скаргу Шевченка і списала 107 голосів з Олександра Григорчука. Ми говоримо про те, що в Україні пройшли демократичні вибори. Але те, що відбувається на 79-му виборчому окрузі, жодного відношення до демократії не має. Ці члени комісії нахабно фальсифікує результати. Ми звернулися до ЦВК з проханням розібратися з беззаконням, яке твориться. Кожен з тих, хто приймав незаконні рішення, понесе відповідальність. Ми подали заяви в правоохоронні органи Запорізької області і сподіваємося, що кричущі факти фальсифікацій виборів не залишаться безкарними", - зазначив Семенков.

Окремі члени ОВК називають те , що сталося в 79-му окрузі рейдерським захопленням. При цьому, на їх думку, ЦВК і правоохоронні органи поки адекватно не відреагували на ситуацію і не спробували повернути в правове русло вибори у виборчому окрузі.

Нагадаємо, 79-й округ розташований в Запорізькій області. Основні конкуренти - Олександр Григорчук, самовисуванець, голова профкому Запорізького залізорудного комбінату, і Володимир Бандуров, екс-регіонал, народний депутат Верховної Ради 7 скликання.