У 2013 р. планується повний вивезення меланжу з території України

НовиниЕкономіка    28.12.2012 - 20:19

Згідно з Державною програмою утилізації, в 2013 р. передбачається утилізувати 58,4 тис. т ракет і боєприпасів. Про це заявив заступник міністра оборони України - керівник апарату Володимир Можаровський, повідомляє прес-служба відомства. Крім того, планується звільнити територію держави від залишку меланжу, який на сьогоднішній день складає близько 6,3 тис. т.

"Виконання програми утилізації дозволить скоротити неперспективні арсенали, бази і склади і звільнити чисельність особового складу для бойових частин, зменшити вартість утримання Збройних сил", - зазначив Можаровський. За його словами, в 2012 р. було утилізовано понад 50 тис. т ракет і боєприпасів, що майже на 6 тис. т більше, ніж у 2011 р. З військових баз зберігання вилучено та передано на утилізацію в підприємства Російської Федерації 2,3 тис. т меланжу.

Можаровський також зазначив, що всього з 2008 р. в рамках виконання Державної цільової оборонної програми утилізації звичайних видів боєприпасів, непридатних для подальшого використання і зберігання, було утилізовано понад 162 тис. т ракет і боєприпасів.

Читайте також: Зі складу ракетного палива в Харківській області вивезено 380 меланжу

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top