Збільшення фінансування МВС на 1,5 млрд грн в 2012 р. компенсує недонадходження до бюджету від техоглядів, - Могильов

Вівторок 25 жовтня 2011 13:37

Збільшення фінансування Міністерства внутрішніх справ (МВС) України в 2012 р. на 1,5 млрд грн. варто розглядати як перекриття коштів, які не надійдуть у бюджет Міністерства від техоглядів автомобілів та інфляції. Про це в ході прес-конференції заявив міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов, передає кореспондент РБК-Україна.
"Я б не говорив про 1,5 млрд як про збільшення бюджету. Наш бюджет складається з двох складових: загальний держбюджет і бюджет спецфонду - те, що міліція заробляє сама...B поточному році був скасований техогляд автомобілів, втрати від цієї функції Міністерство понесло приблизно на 1 млрд грн. Решта півмільярда гривень - це компенсація того рівня інфляції, який склався в країні", - заявив Могильов.
За його словами, бюджет Міністерства "дуже напружений", і тому МВС сподівається вийти зі сформованої ситуації за рахунок кадрової оптимізації, зокрема, скорочень.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся