Установки "Чорноморнафтогаз" у І півріччі 2012 р. пройшли бурінням на 131% більше - 8,9 тис. м

Вівторок 10 липня 2012 16:07

Самопіднімальні плавучі бурові установки Державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз" у І півріччі 2012 р. пройшли бурінням 8 тис. 914 метрів і перевищили показники минулого року на 5 тис. 054 метра (на 131% більше). Про це говориться в повідомленні компанії.

У січні-червні ц.р. "Чорноморнафтогаз" завершив будівництвом 7 свердловин на платформах Штормового і Архангельського родовищ, продовжував буріння двох на платформах Архангельського і Одеського родовищ. До липня минулого року кількість зданих в експлуатацію з початку року свердловин становило 4 одиниці - на три свердловини менше.

З СПБУ "Петро Годованець", яка почала роботу 1 червня ц.р., компанія планує пробурити в цьому році п'ять свердловин на платформі БК-1 Одеського родовища, а шосту розконсервувати. Сукупна видобуток з пробурених нової високотехнологічної буровою установкою свердловин після введення їх в експлуатацію складе в 2012 р. не менше 53 мільйонів кубометрів.

"Чорноморнафтогаз" здійснює роботи з освоєння українських шельфів Чорного та Азовського морів. Підприємство також видобуває вуглеводні на родовищах, розташованих у Криму, експлуатує розташовані на півострові Глібовське ПСГ і магістральні газопроводи. 100% акцій ДАТ знаходяться в управлінні НАК "Нафтогаз Україна". Чистий прибуток

Раніше повідомлялося, що "Чорноморнафтогаз" за перше півріччя 2012 р. видобув 542,5 млн куб. м природного газу, що на 12,8% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся